                    Enhet: NP300E5Z-A02RO (NP300E5Z-A02RO)
                    Desktop-BOX
                    3711-000456 Kontakt-header 3WALL,4P,1R,1.
                    På lager
                    14,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    3711-000556 Kontakt-header 4Wall 8P 1R 1.25mm SMD
                    På lager
                    13,-KJØP
                    2007-000147 R-chip 8.2kΩ 5% 1/1
                    8,-KJØP
                    2007-000503 R-chip 2.2Ohm,5%,1/16W,DA,TP,1608
                    14,-KJØP
                    2007-000536 R-chip 200Ohm 1% 1/16
                    8,-KJØP
                    2007-000695 R-chip 3.3Ω,5%,1/16W
                    23,-KJØP
                    2007-000729 R-Chip 300Ohm 5% 1/16
                    2007-000758 R-chip 330kOhm 5% 1/1
                    2007-000882 R-chip 4,7Ohm 5% 1/16
                    25,-KJØP
                    2007-001119 R-chip 680Ohm,5%,1/16